Srpen 2015

Chce to čas

31. srpna 2015 v 14:57 | Dreamer |  Život
Už několik let mě trápí akné. Jednou je to horší, podruhé je to zase lepší - je to jako na houpačce. Nevím, jestli to bude mým životním stylem nebo čím. Měla bych na sobě asi něco změnit. Právě dnes jsem zavolala jedné paní doktorce, která mi byla doporučena a doufám, že se akné už nadobro zbavím. Zaprvé je na obličeji dost vidět, takže se snažím si ho co nejvíc skrýt, ale ty make-upy většinou jen škodí. Zadruhé to chce čas, ale jelikož jsem občas dost netrpělivá, tak to dopadá, tak jak to dopadá. Snad to tentokrát vyjde.

Noční život

31. srpna 2015 v 0:30 | Dreamer |  Život
Jsem vzhůru a nemůžu usnout. Přemýšlím co by bylo a nebylo, kdybych udělala jinak svá rozhodnutí a kde bych teď byla. Není mi sice 40, ale čas letí jak blázen a než se člověk naděje, je mu pětadvacet, za chvílu chce založit rodinu a nebude čas dělat si věci "po svém". Každopádně se rozhoduji, co bude dál. Žiju budoucností. . . Snad přejdu na přítomnost, ono je to v určitých případech ta lepší možnost.

Není mi přáno.

30. srpna 2015 v 20:29 | Dreamer |  Život
Chci se stát lyžařskou instruktorkou nebo to alespoň zkusit. Vím, že jsem dlouho nelyžovala, ale vždy mě to bavilo. Bylo mi ale řečeno, že neumím lyžovat a celkově nejsem profesionál. Najednou jsem měla pocit, že na to nemám a bude to pro mě náročné, a že bych si měla pořádně rozmyslet, jestli se pro tuto práci rohodnout. Už jsem v kontaktu se střediskem, kde nabízeli tuto práci a to mám jen tak zahodit příležitost? Dobře, budu muset být zase v kondici, ale když se pro něco nadchnu, tak se to dá zvládnout.

Poznám nové město, lidi. Třeba jen na chvilku, ale i tak to stačí. Nebudu přece sedět doma a plakat, že nemám svou vysněnou práci a budu pracovat někde, kde mě to absolutně nebaví. To opravdu ne. Znám takových lidí. A čím je člověk starší, tím víc nechce práci změnit. Došla jsem k názoru, že bych měla poslouchat hlavně sebe než si nechat od někoho radit.

Autorka

30. srpna 2015 v 20:04 | Dreamer
Něco málo o mně, autorce....

Jsem devatenáctiletá Soňa a bydlím v malém městě v jihovýhodní Moravě. Jsem introvertní člověk a mám ráda svůj klid. Jako malá jsem se bála promluvit, možná to bylo i lidmi, každopádně teď je to lepší, ale vždy je co zlepšovat. Mám ráda hudbu, přírodu, cestování. Nemám ráda falešné lidi, . . .

Někdy se mi určitě nepodaří napsat slušný článek, tak buďte shovívaví a moc nekritizujte. Jsem taky jen člověk s blbými nápady. :D Děkuji

A teď začíná život. . .

28. srpna 2015 v 15:59 | Dreamer |  Život
Maturant to v dnešní době nemá lehké. Když jsem v květnu úspěšně odmaturovala, měla jsem své sny a plány, co bych ráda v životě dělala. Najednou se mi všechno začalo kazit a nic mi nevycházelo. V práci, kterou jsem si domlouvala jsem spíš viděla vidinu peněz, což je špatně. Peníze jsou potřeba, ale tenhle způsob k jejich získání je špatný. Snad ten nejhorší. Nechci chodit do práce, která mě nebude bavit. Přece jenom tam strávím půlku svého života. Na vysokou jsem se zatím necítila, protože jsem chtěla nejdřív poznat svět. Momentálně pracuji u nás ve městě a postupně se budu dopracovávat ke svým cílům. Půjde to leckdy těžce a pomalu, ale chce to pevné nervy a trpělivost. A o tom je život.