Září 2015

Mrazy

30. září 2015 v 8:20 | Dreamer |  Život
Nestačila jsem se divit, jaká je venku po ránu zima. Jelikož jsem neměla na sobě pořádnou bundu, tak mi bylo trochu chladno. Horor přišel, když jsem se vydala domů. To už sem si říkala, že chci zpátky léto. :D No, přežila jsem to. Hned, jak jsem přišla domů jsem si dala pořádně horkou sprchu. To miluju.

Krvavý měsíc

29. září 2015 v 17:06 | Dreamer |  Život
Tak ten slavný "Krvavý měsíc" na obloze jsem bohužel nestihla, protože jsem šla brzo spat. Asi v jednu hodinu. No nevadí.

První den cvičení

28. září 2015 v 15:14 | Dreamer |  Život
Tak jsem si tak trochu dala do těla až si musím dát pořádnou sprchu než večer půjdu do práce. Na jídlo jsem si dala pouze česnekovou polévku i se zemáky. Nevím, jaký názor máte na zemáky vy, ale škrob možná není nejlepší volba, ale tak co, je to jen polévka, která neublíží a je to lepší než nějaká ta sladká čokoládka. Na tu musím na delší dobu zapomenout.

Začínáme!

28. září 2015 v 12:24 | Dreamer |  Život
Právě dnes začínám dietu + zdravá strava + cvičení k tomu. Nebude to vše naráz v jeden den, ale pěkně jsem si to rozdělila. Budu cvičit soubor cviků na 30-denní výzvu, tak uvidíme, jak to půjde. Každopádně, kdo chce, přidej se taky ke zdravému životnímu stylu a budeš se cítit líp. PS: Neplatí pro ty, kteří už začali. :D So..
Let´s we go!

Večerní dýchanek

28. září 2015 v 0:29 | Dreamer |  Život
Od večera si píšu s Klárinkou, mou skvělou kolegyňkou z práce. To jsem se divila, koho v srpnu nepotkám pracovat u nás v městečku. Jsem ráda za ty lidičky a holky tam, jedna je shodou okolností také absolventkou stejné střední školy jako já a delší dobu se známe. Pro mě to bylo překvápko, když jsem se vrátila po deseti dnech z dovolené Chorvatsku. Jak tam bylo krásně. Teď abych se navlékla do svetru a popíjela horký čajíček, jak se ta zima pomalu, ale jistě blíží. Ségra odjela na víkend ke svojemu, takže mám volný pokoj. Díky bohu, jinak by mě asi vykopla nebo já ju. :D Dnes má být na obloze "Krvavý měsíc". Buď v noci, nebo z rána. Uvidíme, jestli ještě pár minut vydržím být vzhůru. Přece jenom, člověk takový úkaz vidí jednou za život, že jo.

100 návštěvníků

24. září 2015 v 20:43 | Dreamer |  Život
A můj blog dnes navštívil stý návštěvník. Doufám, že to tak bude dál pokračovat.

Realita vs. Fantazie

24. září 2015 v 19:52 | Dreamer |  Téma týdne
Máme na výběr. Buď budeme žít v realitě - ve světě, kde jsou skutečnosti děsivé, anebo si můžeme vybrat fantazii, neboli "svůj svět". Já osobně jsem introvert, tichá bytost, no a co. Vždy jsem byla za svůj charakter odsuzovaná. Každý jsme nějaký a já se ráda na chvíli odpojím od lidí a uzavřu se do sebe. Uteču od reality, všech starostí dnešní doby. Ve své fantazii můžete být kýmkoliv chcete. Já si představuju, že mám tu nejúžasnější práci, o které sním nebo že ležím na pláži. Mám luxusní vilu, plný pytel pěnez a kdo ví, co ještě. Jen to uskutečnit. Jo a přišla realita. Nejsou peníze, čas, atd. . . Kdyby mi tak spadlo štěstí do klína. Všechno nejde hned a musíte buď čekat na zázrak nebo mít plány, které třeba časem uskutečníte. Jen by člověk musel být boháč nebo blázen. Já se jdu naložit do vany a sladce rozmýšlet ve své fantazii.

Na skok

24. září 2015 v 19:29 | Dreamer |  Život
Včera to byly 4 měsíce, co jsme s přítelem spolu. Moc si rozumíme, ikdyž se moc často nevidíme. Nejdýl jsme bez sebe vydržely 3 týdny. Nedokážu si představit, že by jsme se neviděli delší dobu. Možná jo, ale bylo by to určitě složitě a veliká zkouška pro náš vztah. Každopádně jsem ve vztahu šťastná a užíváme si spolu každou volnou chvíli. Dnes jsem byla v práci a konečně skočím do vany :3 Docela mi dnešek utekl, když se moc nedívám na čas. Hledám si lepší práci a rozeslala jem svůj životopis. A co se nestane. Přišel mi email z hotelu a jsem pozvána na výběrové řízení. Rozhodně tam chci jít, jít to zkusit, ale zároveň mám obavy, že to nevyjde. Do konce listopadu chci mít stopro jinou práci. Snad se zadaří. Pokud bych byla vybrána, přemýšlím o tom, že si udělám jeden kurz. Napíšu jaký, jen tomu nechám chvilku, pokud si to nerozmyslím nebo se něco nepokazí.

Výzva 30 dní

18. září 2015 v 14:34 | Dreamer |  Život
Nejsem si zcela jistá jestli mi to vyjde cvičit každý den. Každopádně v říjnu začínám a bude to boj. :) Nemívám čas kvůli práci a do toho mi vždy něco přijde, ale musím si najít čas. Jde mi přece o moje zdraví. :) Jinak narazila jsem na pár výzev na 30 dní. . .

Příprava

14. září 2015 v 20:04 | Dreamer |  Život
Tak dneska si promýšlím, co absolvuju k dopracování se k nádherné postavě. Vyberu si to, co bude pro mě snesitelnější. Prostě musím!! :D

Sport

12. září 2015 v 17:28 | Dreamer |  Život
Od začátku října začnu cvičit a něco se sebou dělat. Ne, nedělám si srandu, je to tak. Někdy se mi 2x nebude chtít, ale jde o to se překonat. Překonat překážky a dojít do šťastného cíle. Zhubnout těch pár kilo, aspoň si zpevnit postavu, prostě něco. Poslední dobou se dost přežírám, ať už sladkostmi nebo jen tak "na chuť". To je mi podobné. Nejspíš to bude s blížící se zimou. Rozhodně se nechci stát buclatým medvídkem. Jde o to, změnit svou stravu, trošku cvičit a půjde to samo :) Nemůžu se rozhodnout, jestli zkusím běh, jógu, různá cvičení nebo videa s Jillian. Upřímně Jillian z duše nenávidím. :D Ano, cvičení bylo efektivní, ale je to dřina a pořádná. Zkusím snad nějakou tu výzvu a pak možná, ale jen možná Jillian. :D To zas na ni budu nadávat, jak už nebudu moct a bude mě bolet celé tělo. Sportem ku zdraví a ne k trvalé invaliditě.

Pavučina

9. září 2015 v 15:50 | Dreamer |  Život
V pořadí je to už druhý mobil, který jsem si rozbila. Na displeji mám krásnou pavučinku, proč ne. Poprvé to byla Nokia, která mi nechtě spadla na silnici, když sem venčila psa. Ach jo, kdyby sebou tak nevrtěl. Druhý mobil je, jak mu říkám já "Hawai", samozřejmě správně je to Huawei. Ten mi spadl úplnou náhodou při vystupování z auta. Teď mi začíná blbnout a nechce se se mnou "kamarádit". Asi si pořídím nový. Hlavně aby měl skvělý foťák, celkově vypadal k světu a měl plno funkcí, které stejnak nebudu využívat. :D Kdyby jste měli nějaké tipy, klidně je hažte do komentů. Nechám se ráda inspirovat.

Podzimní úklid

7. září 2015 v 21:22 | Dreamer |  Život
Dneska jsem měla volno, tak jsem začala s podzimním úklidem. Vyházela jsem nepotřebné věci, které už dávno nepotřebuji, abych měla místo na ty nové, lepší. :D Chtěla jsem stihnout ještě udělat pár věcí, ale nechám to na zítřek. :) Říká se, co můžeš udělat dnes neodkládej na zítra. V mém případě to dnes neplatí.

Nevděk

7. září 2015 v 20:40 | Dreamer |  Téma týdne
Každý má svůj úděl. Někdo je chytrý, někdo zase hloupý. Obézní nebo štíhlý. Není to nefér. Dědičnost a osud si nevybírá. Každý má své mouchy a chyby. Nikdo není dokonalý. Můžeš potkat slečnu, která má perfektní postavu a ty si jen stěžuješ. Pravda může být docela jiná. Znám lidi, kdo má zděděné geny po rodičích, kteří jsou třeba obézní. Dotyčný se ale může snažit o to, aby tak nevypadal.

Co teď?

7. září 2015 v 12:12 | Dreamer |  Život
Jak už někteří víte, chci se stát lyžařskou instruktorkou. Zkoušela jsem kondiční přípravu a nejsem si zcela jisté mého výkonu. Za chvíli jsem to vzdala, jak je to momentálně pro mé tělo náročné. Co jsem cca 10 kilo zhubla, v průběhu roku se mi kila zase vrátila zpátky a upřímně, kdo aspoň trošku nesportuje, je to problém. Bojím se, že to nezvládnu do těch cca 3 měsíců dostat své tělo do formy. Je čas poohlédnout se po jiné pracovní pozici, která bude o to lehčí a snad v budoucnu, až budu naprosto v kondici se vrátím ke svému snu. Hold nejde všechno jako po másle. I vzhledem k mé práci nemám moc času na cvičení, tak jsem po návratu domů ráda, že si sednu k tv a odpočívám. Asi na to jdu moc rychle, chce to čas.

Radši nic nevědět

6. září 2015 v 23:16 | Dreamer |  Téma týdne
Pravda je občas docela jiná a bolí. Co když všechno může být jinak? Co když vám všichni jen lžou? Jen pár lidem můžete v dnešní době věřit. Je to dost málo na to, kolik nás žije na planetě Zemi. Smutné.

Proč bydlím v bytě? Vždy jsem si přála psa, rodinný dům s velkou zahradou a svůj pokoj. Nakonec zjistíte, že to tak mohlo být, být zcela jinak. Místo toho žijete tak, jak vám bylo souzeno. Docela to zamrzí, když zjistíte, že ten, kdo vás podrazí je blízký přítel. Nevím, jestli si vybral tu správnou cestu. Vy jen nakonec čučíte s otevřenou pusou. Jo, život je krutý.

Účes

5. září 2015 v 20:16 | Dreamer |  Život
Změna je život. To si říkám vždy, když chci změnit svůj účes. Občas udělám takové rozhodnutí, které se mi pak skoro celý rok nelíbí. Například, když si ustřihnu ofinu. Možná mi sluší, ale je s ní hrozná práce a brzké vstávání se mi fakt nechce absolvovat, abych si ji teda upravila dle svých potřeb. Pak začne léto a hned mám problém s horkem, větrem, vlasy nedrží tak, jak mají. Určitě to holky znáte. Dlouhou dobu trvá než mi vlasy dorostou zpátky. Teď už je to ok. Nejspíš si napíšu do diáře nebo kamkoliv na papír > Už nikdy ofinu!!! A pěkně důrazně.

Většinou měním účes tehdy, když potkám někoho zajímavého a chci se mu líbit. Ano, ach ti chlapy. Druhý důvod jsou roztřepené konečky a celkově zničené vlasy až hrůza. Ničím si je žehličkou, bohužel. Říká se, že kdo má vlnité vlasy, chce rovné a kdo má rovné, tak chce vlnité. Já jsem ten první případ. Mám docela hřívu a zkrotit ji je občas problém. Hlavně v létě. Horko, rozpuštěné vlasy k tomu, to není moc dobrá kombinace. To samé s make-upem. Když jsem byla na dovolené v Chorvatsku, skoro vůbec jsem si ho na obličej nedávala, taky proč. Celý den na pláži u moře.

Zase mám tu chvilku, kdy si chci změnit účes na zimu, ale nebude to tak drastické jako jindy. Jen lehce sestříhat. Už by bylo načase.

Sova

3. září 2015 v 23:35 | Dreamer |  Život
Jsem jak se říká noční pták. Jinak si to nemůžu vysvětlit skrz mé ponocování. A ráno vstávám do práce. No paráda! Dobrů

Jen na skok

1. září 2015 v 16:18 | Dreamer |  Život
Jen si tak sedím u pc. Po dvou kávách budu určitě ready až do rána na noční, která mě čeká. Ségra mi včera odjela na intr, takže mám volný pokoj. Yes! To její stěhování mě jednou zabije. Smějící se Za chvíli se teda půjdu chystat, ať to v pohodě stíhám. Dávám si totiž občas dost na čas. No, to je asi pro dnešek vše, mějte se.