Krvavý měsíc

29. září 2015 v 17:06 | Dreamer |  Život
Tak ten slavný "Krvavý měsíc" na obloze jsem bohužel nestihla, protože jsem šla brzo spat. Asi v jednu hodinu. No nevadí.


Dnes jsem měla po noční a upřímně se mi chtělo strašně spát a nebylo mi nejlíp. Nejspíš z té diety. Asi něco trochu pozměním v "rozvrhu". Celý den jsem se nezastavila. Ráno jsem sice vytuhla, ale kolem osmé mě mamka vzbudila, já se šla osprchovat, umýt si hlavu a spat. Chtěla jsem jít k doktorovi, což se mi nakonec i podařilo. Musela jsem se překonat no. :D Po včerejšku mě bolí skoro celé tělo, svaly, takže na cvičení nemám náladu. Po příjezdu od doktora jsem šla nakupovat. Resp. nějak se oháknout na pohovor, který mě tento týden čeká. Koupila jsem si takové společenské kalhoty, v pase volné, což mi vyhovuje, byť jsem pár kilo přibrala. Poslední 40 a padnou skoro jak ulité. No nekup je. :D Pak nějakou hezkou halenku, spíš to bylo tričko, ale slavnostnější. Balerínky mám a ještě před mým nákupem jsme s mamkou skočili do květinářství. Koupit babičce kytičku na hrob. Je mi hrozně smutno, když nemám už žádného dědu a jednu babičku. Myslím, že si to nezasloužili, co slýchávám pouze z vyprávění. Jací byli, co dělali a zbyla mi už jen alba plná fotek. Aspoň nějaká vzpomínka. :)

Teď jsem si psala s Ivankou, mou bývalou kolegyní z práce, která tam byla pouze přes prázdniny. Jelikož maturuje, tak jí držím pěsti. Taky jsem z matury měla nervy a nevěděla, co dřív. Ale ona to určo zvládne, stejně jako ten můj, který má též maturu před sebou.

Blíží se má hodina a je čas hystat se do práce. Snad mi už bude líp. Jdu se navečeřet a vám přeju krásný zbytek dne. Čao :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama