Mrazy

30. září 2015 v 8:20 | Dreamer |  Život
Nestačila jsem se divit, jaká je venku po ránu zima. Jelikož jsem neměla na sobě pořádnou bundu, tak mi bylo trochu chladno. Horor přišel, když jsem se vydala domů. To už sem si říkala, že chci zpátky léto. :D No, přežila jsem to. Hned, jak jsem přišla domů jsem si dala pořádně horkou sprchu. To miluju.

Nejlíp by mi bylo, kdyby byl v koupelně malý krb nebo kamínka. Takový přepych. Mmm :D Opravdu se nětěším na ty mrazy, pod bod mrazu padající teploty, závěje apod. Super to bylo, když jsem jela ráno do školy, protože vlak se zastavil v půlce cesty a nemusela jsem psát testy apod. Vždy jsem nesnášela matiku, a tak když se našla příležitost, tak sem se jí chytla a na hodinu nešla. Bohužel, málem se mi to vymstilo. Matikářka byla z počátku neústupná k dopsání testů, protože mi chyběly známky. Nakonec povolila, ale byl to ten nejhorší test/písemka ze všech. :D Naštěstí jsem v tom nebyla sama.

Právě si vařím kafíčko a připravuju se na dnešek, jelikož jdu ke kadeřnici a manikérce. Jen tak po dlouhé době, aby se neřeklo. :) Možná to trošku souvisí s mým blížícím se pohovorem, ale o tom zas jindy. Chce se mi spát, ale protože mám kadeřnici na devátou a manikérku na půl dvanáctou, tak si asi moc nepospím. Snad, jak dojdu domů. To se rozvalím na postel a budu spát až do večera. Třeba. Musím si nachystat pár podkladů na pohovor a vůbec nevím, co jim tam budu říkat nebo oni, na co se mě budou ptát. Mám z toho obavy, ale snad to ze mně vše spadne a bude to v pohodě. Není to přece maturita.

Půjdu si zalét kávu a zachumlám se do peřiny. Jo, je mi zima. :D Snad zkouknu tv nebo si jen tak poležím. Mám ale málo času. Musím se nachystat do města a dořešit pár věcí. No potěš. Tak snad vše půjde hladce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lexi Lexi | E-mail | Web | 30. září 2015 v 15:02 | Reagovat

Ahoj, díky za pochvalu laylu potěšilo mě že se někomu líbí. Ale ne nedělala jsem si ho sama, mám jednu kamarádku, která to umí. Věř nebo ne taky bych to chtěla umět ejn si myslím,že bych neměla tolik nápadu,ale je to krásné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama