První den cvičení

28. září 2015 v 15:14 | Dreamer |  Život
Tak jsem si tak trochu dala do těla až si musím dát pořádnou sprchu než večer půjdu do práce. Na jídlo jsem si dala pouze česnekovou polévku i se zemáky. Nevím, jaký názor máte na zemáky vy, ale škrob možná není nejlepší volba, ale tak co, je to jen polévka, která neublíží a je to lepší než nějaká ta sladká čokoládka. Na tu musím na delší dobu zapomenout.


Blíží se konec září a začne nový měsíc - říjen. Tento měsíc doufám bude úspěšný pro mě - k získání nové práce, shození pár kil, nových přležitostí apod. Začínám se trochu děsit pohovoru, jelikož budu jeden z několika adeptů na určenou pozici. Držte mi pěsti, ať to vyjde. :) Příští rok si přeju pořádnou změnu, jak v životě, práci a celkově ve všem. Ne, aby se mi vše obrátilo vzhůru nohama, ale nebudu přece žít ve stereotypu a budu se snažit o to někam cestovat, poznat nové místa, kulturu. Byl by to zážitek na celý život a vzhledem k tomu, že jsem za poslední roky cestovala s rodinou jen do Chorvatska, tak mě ten svět láká. :) Nebránila bych se ani práci letušky. Je to přece jenom určitá výhoda, kdy nmusíte platit za letenky a je to benefit pro vás. Tak třeba to jednou vyjde.

Snažím se, aby mé články nebyly krátké, tak se pokouším o to, se co nejvíc rozepisovat. Snad vám to nepůjde na nervy až si to vše budete chtít s chutí přečíst. Někteří už víte, že mám problémy s akné, tak jsem se objednala k mé kožní doktorce, která mi dávala různé masti, krémy apod. Něco pomohlo, něco ne, ale teď tu pleť mám katastrofální. To mi řekla jedna paní doktorka ze Zlína, takže si budu muset zajet do Brna, kde si snad s mým problémem poradí. Nejvíc se bojím toho, že to půjde moc do peněz a výsledek minimální. Byla jsem ale ujištěna, že určitá osoba je v tomhle oboru expert, tak uvidíme. Moc bych byla ráda, aby to vyšlo, jelikož to dost jde na psychiku a snažíte se co nejvíc skrýt před lidmi, aby se o tom, jak vypadáte nebavili. Teď na začátku října jsem objednána k jedné doktorce a až v prosinci bych měla jít k druhé doktorce, která by mi řekla, co se s akném dá dělat a jak by postupovala v léčbě. No, snad se z toho nezblázním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama