Radši nic nevědět

6. září 2015 v 23:16 | Dreamer |  Téma týdne
Pravda je občas docela jiná a bolí. Co když všechno může být jinak? Co když vám všichni jen lžou? Jen pár lidem můžete v dnešní době věřit. Je to dost málo na to, kolik nás žije na planetě Zemi. Smutné.

Proč bydlím v bytě? Vždy jsem si přála psa, rodinný dům s velkou zahradou a svůj pokoj. Nakonec zjistíte, že to tak mohlo být, být zcela jinak. Místo toho žijete tak, jak vám bylo souzeno. Docela to zamrzí, když zjistíte, že ten, kdo vás podrazí je blízký přítel. Nevím, jestli si vybral tu správnou cestu. Vy jen nakonec čučíte s otevřenou pusou. Jo, život je krutý.


Lidi jsou svině a zvířata také, pokud si je špatně vychováte nebo se k nim zle chováte. Říkám si, že nebudu brečet s dlaněmi složenými v obličeji, ale budu dělat něco pro to, abych se měla líp než ti, co si to nezaslouží a budu se snažit dosáhnout toho v životě co nejvíc. Proč bych si měla ničit nervy. Každý by se měl starat sám o sebe. Vždy se najde spolek lidí, kteří pomlouvají a závidí, řeší vše kolem, protože celé dny nemají co na práci. Na malé dědině se třeba rozkřikne úplně vše. I to, co není pravda. To se pak nestačíte divit, co se o vás povídá. Každopádně bych chtěla vyzkoušet promluvit s kartářkou nebo takovou tou paní. Bojím se ale toho, že řekne něco, co nechci slyšet. Vyloží mi, co se v budoucích dnech, letech stane a buď se mi bude dařit nebo ne. To je podle mě pro někoho stresující, zvlášť, když byste měli obrátit svůj život naruby a změnit svět kolem sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama