Účes

5. září 2015 v 20:16 | Dreamer |  Život
Změna je život. To si říkám vždy, když chci změnit svůj účes. Občas udělám takové rozhodnutí, které se mi pak skoro celý rok nelíbí. Například, když si ustřihnu ofinu. Možná mi sluší, ale je s ní hrozná práce a brzké vstávání se mi fakt nechce absolvovat, abych si ji teda upravila dle svých potřeb. Pak začne léto a hned mám problém s horkem, větrem, vlasy nedrží tak, jak mají. Určitě to holky znáte. Dlouhou dobu trvá než mi vlasy dorostou zpátky. Teď už je to ok. Nejspíš si napíšu do diáře nebo kamkoliv na papír > Už nikdy ofinu!!! A pěkně důrazně.

Většinou měním účes tehdy, když potkám někoho zajímavého a chci se mu líbit. Ano, ach ti chlapy. Druhý důvod jsou roztřepené konečky a celkově zničené vlasy až hrůza. Ničím si je žehličkou, bohužel. Říká se, že kdo má vlnité vlasy, chce rovné a kdo má rovné, tak chce vlnité. Já jsem ten první případ. Mám docela hřívu a zkrotit ji je občas problém. Hlavně v létě. Horko, rozpuštěné vlasy k tomu, to není moc dobrá kombinace. To samé s make-upem. Když jsem byla na dovolené v Chorvatsku, skoro vůbec jsem si ho na obličej nedávala, taky proč. Celý den na pláži u moře.

Zase mám tu chvilku, kdy si chci změnit účes na zimu, ale nebude to tak drastické jako jindy. Jen lehce sestříhat. Už by bylo načase.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama