Večerní dýchanek

28. září 2015 v 0:29 | Dreamer |  Život
Od večera si píšu s Klárinkou, mou skvělou kolegyňkou z práce. To jsem se divila, koho v srpnu nepotkám pracovat u nás v městečku. Jsem ráda za ty lidičky a holky tam, jedna je shodou okolností také absolventkou stejné střední školy jako já a delší dobu se známe. Pro mě to bylo překvápko, když jsem se vrátila po deseti dnech z dovolené Chorvatsku. Jak tam bylo krásně. Teď abych se navlékla do svetru a popíjela horký čajíček, jak se ta zima pomalu, ale jistě blíží. Ségra odjela na víkend ke svojemu, takže mám volný pokoj. Díky bohu, jinak by mě asi vykopla nebo já ju. :D Dnes má být na obloze "Krvavý měsíc". Buď v noci, nebo z rána. Uvidíme, jestli ještě pár minut vydržím být vzhůru. Přece jenom, člověk takový úkaz vidí jednou za život, že jo.


Teď už ode dneška, protože je po půlnoci, absolvuju "detoxikaci". Jo, už sem to držela několikrát, ale vzhledem k tomu, že si předem chystáte jídlo a je třeba večer a na nějakou ingredienci zapomenete, tak je to problém, jelikož ji potřebujete do svého jídelníčku. Každopádně já jsem vždy šílela, že mi tam něco chybí, že mám naváženo míň gramů apod. :D Fakt sranda někdy. Tentokrát to ale udělám trošku jinak. Jelikož jsem si řekla, že některé dny budu brát jako dietové, tak tyto "detoxikační jídla" nebudu jíst každý den. Bude to lepší jak pro moje nervy, tak pro nervy mých rodičů. :D Zrovna dnes, kdy jsem si psala jídelníček, tak měl taťka takovou poznámku: To už máš zase dietu? :D Nečekané.

Blíží se zima a vzhledem k tomu, že mám ráda jídlo, tak se někdy přecpávám až to hezké není. Třeba i večer. Když taťka navaří výborný guláš, tak prostě neodolám. Nejhorší je, když máte ranní a noční. To už vaše tělo neví, jestli má hlad nebo tráví. Já osobně si nejsem moc jistá tím, jestli je dobré jíst v noci. Dobře, navečeřím se doma, ale ráno mám pak šílený hlad a je to snad i lepší než o půlnoci jít na přestávku a jíst. Nevím, jaký mám metabolismus, ale teď už se nechci moc přecpávat sladkým, ani pít kávu s cukrem. Bude mi chybět, protože mám ráda sladší kávu, ale tak co. Na nějakou dobu to vydržím. Snad. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama