Novinky

6. října 2015 v 17:45 | Dreamer |  Život
Tak, aby jste věděli na čem jsem.


Zaprvé. Byla jsem minulý týden na pohovoru, který nevyšel. Netrhá mi to žíly nebo tak. Každopádně si asi víc vydělám v práci, kterou teď mám. Taky neumím plynule anglicky, tak si radši zajedu na zkušenou do zahraničí. Třeba do Anglie.

Zadruhé. Dnes se se mnou rozešel přítel, tak jsem z toho docela dost zničená. Upřímně se mi zastavil skoro dech a nechtěla jsem plakat, tak jsem se pokoušela zadržet slzy. Sedli jsme si na lavičku v jednom městě, kde jsme se sešli a tam to všechno vyklopil. Nicméně chce, abychom byli kamarádi. Haha! Fakt vtipné. Což si myslím je největší blbost, kterou řekl. Když už se se mnou rozešel, nebude to takové jako dřív a ze zkušenosti vím, že to nebude fungovat. Nikdy to nefungovalo a nebude. Také mi řekl důvod, proč už se mou nechce být. Jelikož jsme se viděli dost málo, tak už to necítil takové jako na začátku. Nebyl zamilovaný. Teď jsem vypila skleničku vína a asi v tom budu pokračovat. Přece jenom jdu do práce zítra na noční, takže je to v klidu. Snad mě nebude ráno bolet hlava. :D
Další důvod byl ten, že chci v budoucnu do zahraničí, tak prý to bude takhle lepší, když se rozejdem. Již den předtím mi něco v tom smyslu naznačil a až dnes vše vyšlo najevo. Hned po rozchodu jsem potřebovala nějakým způsobem podržet, tak jsem napsala mým kámoškám. Jsou to zlatíčka a mám je ráda a vždycky mi zlepší náladu.

Napadlo mě, že bych zkusila nějaký přivýdělek při práci a mám nějakou představu, tak uvidím, jestli to vyjde. Také mám už doma mast na obličej (akné) a docela to i pomáhá a mám z toho radost. :) Když bych si koupila kvalitní make-up, bude to parádní. :) Aspoň si to myslím. Je čas zariskovat a zkusit něco nového. A chlapa nechci na delší dobu. Radši je budu od sebe odhánět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sarushef sarushef | Web | 30. října 2015 v 12:33 | Reagovat

S tím zahraničím je to super nápad, jdi do toho! a snad bude brzy líp :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama